Звернення до громадян України щодо зусиль по боротьбі с корупцією в паливно-енергетичному секторі - Коррупция в Украине

Звернення до громадян України щодо зусиль по боротьбі с корупцією в паливно-енергетичному секторі

Шановні   громадяни України!

Звертаємо вашу увагу на те що необхідно негайно посилити активізацію роботи по організації впровадження в Україні Єдиної державної системи моніторингу, виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги (далі ЄДСМ).

На сьогодні нашими з вами спільними зусиллями проведено величезну роботу по організації громадської активності для розгляду Верховною Радою України законопроекту № 4844 щодо впровадження ЄДСМ. Завдяки вашій підтримці даного питання свої позитивні рішення висловили ряд обласних, міських, районних, селищних рад та державних адміністрацій різного рівня, які направили свої звернення щодо підтримки впровадження ЄДСМ Президенту України, ВРУ та до КМУ.

Але цього виявилося замало.

19.10.2016 року відбулося засідання Комітету ВР України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства де мав бути розглянутий законопроект про ЄДСМ. Завдяки маніпуляціям членів комітету, і не тільки їх, а і інших депутатів ВРУ розгляд законопроекту було провалено не зважаючи на позитивні експертні висновки НАН України, Головного науково-експертного управління ВРУ, Комітету  ВРУ з питань запобігання і протидії корупції, КМУ та  наші з вами вимоги.   

Такі дії народних депутатів України, і не тільки членів комітету,  вважаємо антинародними та вбачаємо в них корупціогенні чинники!

На сьогодні всьому суспільству в країні зрозуміло що тільки завдяки впровадженню та функціонуванню ЄДСМ можна зменшити ціни на паливно-енергетичні ресурси та тарифи на комунальні послуги для кожного громадянина в рази за рахунок отримання мінімального економічного ефекту 130,5 –170,12 млрд. грн. на рік по базових показниках 2012 року, а по базових показниках 2015 року   391,5 –510,36 млрд. грн.

Це ті  кошти які  вимиваються з бюджету кожної української сім’ї щорічно і це стосується всього українського народу!

Зрозуміло  що без жорстких вимог громадян України щодо необхідності впровадження ЄДСМ в державі депутати Верховної Ради України не готові до прояву “ політичної волі ” по прийняттю законопроекту № 4844.

На сьогодні від ряду громадських і політичних об’єднань та громадян України надходять пропозиції провести 02.11.2016 р. о 14-00 год., під час засідання Комітету, спільну громадську акцію по вимогам впровадження ЄДСМ  за адресом: м. Київ вул. Інститутська буд.8., з залученням мас-медіа де кожен зможе висловити свою точку зору щодо піднятого питання та отримати відповіді від народних обранців.

 

Чекаємо від вас конструктивних пропозицій по активізації нашої

спільної роботи!

 

т.р.: +38044-4438441

Людмила Олейник

Небайдужий тисни ИННОВАТ